Меню

З метою створення сприятливих умов для організації робочого процесу, святкування 19 червня – Трійці (неділя) та 28 червня – Дня Конституції України (вівторок), керуючись рекомендаціями Кабінету міністрів України (Розпорядження від 11 листопада 2015р. № 1155-р.) про перенесення робочих днів у 2016році з урахуванням встановлених законом святкових і неробочих днів в Україні, враховуючи положення статті 73 Кодексу законів про працю України, у 2016 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводиться у святкові дні та дні релігійних свят.

Так, у червні буде лише 19 робочих та 11 вихідних і святкових днів, а саме:

19 червня (неділя) – Трійця

20 червня (понеділок) перенесений вихідний з 19 червня

27 червня (понеділок) – вихідний (робочий 7-й день перенесено на 2 липня, суботу)

28 червня (вівторок) – День Конституції України

4, 5, 11, 12, 18, 25, 26 червня – вихідні сб і нд.

ПОНЕДІЛОК

 

6

13

20

27

ВІВТОРОК

 

7

14

21

28

СЕРЕДА

1

8

15

22

29

ЧЕТВЕР

2

9

16

23

30

ПЯТНИЦЯ

3

10

17

24

1

СУБОТА

4

11

18

25

2

НЕДІЛЯ

5

12

19

26

3

*робочі дні

*вихідні дні

Щоправда, цей графік розрахований для працівників з 5-денним робочим тижнем. Також варто пам’ятати, що графік перенесення вихідних носить рекомендаційний характер. Згідно КЗпП, остаточне рішення про перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві приймає власник або уповноважений ним орган (керівник) підприємства шляхом видання наказу чи іншого розпорядчого документа.

З повагою,

Адміністрація ОК «ЖИТОМИР»

тел. 41-31-20, (067) 410-48-01

Переглядів: 758 | Дата: 08.06.2016 | Коментарі (0)

Шановні орендарі!

Внаслідок збільшення вартості комунальних послуг, адміністрація Офісного комплексу «Житомир» звертається до Вас дотримуватися простих правил заощадження:

1. Від’єднуйте техніку (електрочайник, комп’ютер, кондиціонер,  мікрохвильову піч, обігрівач тощо) від джерела електроживлення (розетки), якщо не користуєтеся нею. Навіть у вимкненому стані техніка здатна споживати значні порції енергії. Обов’язково вимикайте техніку після закінчення робочого дня.

Пам’ятайте, що найбільше електроенергії споживають (середні дані виробників електроенергії):
- електрочайник – 2,2 – 2,4 кВт/год.;
-  комп’ютер – 0,65 – 0,95 кВт/год.;
- кондиціонер – 2,2 – 3,37 кВт/год.;
- мікрохвильова піч – 0,7 – 0,8 кВт/год.;
- обігрівачі – 1,5 – 2 кВт/год.

2. Під час опалювального сезону не залишайте упродовж дня напіввідчиненими вікна. Краще просто декілька разів на день повноцінно провітрювати приміщення.

3. Вимикайте електролампи вдень.

4. Повністю (до кінця) закривайте кран після того, як помили посуд, руки тощо.

Це прості способи, завдяки яким Ви допомагаєте ОК «Житомир», мінімізувати витрати на комунальні послуги.

Заздалегідь дякуємо за розуміння! У випадку запитань звертайтеся за тел.: (0412) 41-39-20 та 067-410-48-01.

Переглядів: 604 | Дата: 23.03.2016 | Коментарі (0)

Шановні орендарі, інформуємо Вас про наступне.

Перейменування вулиці – це фактична зміна по документам місцезнаходження юридичної особи. Коли змінюється місцезнаходження юрособи, необхідно внести певні зміни в установчі та дозвільні документи. Зокрема, в статут і Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Масова зміна назв вулиць та населених пунктів в Україні відбувається на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» від 09.04.2015 р. № 317-VIII (набув чинності 21 травня 2015 року).

Внесення змін про місцезнаходження юридичної особи регулюються відповідно до ст. 93 Цивільного кодексу України, в якій йдеться про те, що: «Місцезнаходженням юридичної особи є фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку», а також Закону України «Про господарські товариства» та Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи, необхідно подати до Державного реєстратора наступні документи:

1) заява про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі;

2) примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про зміни, що вносяться до Єдиного державного реєстру;

3) примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) протоколу засідання керівного органу громадського формування, на якому відповідно до установчого документа було скликано засідання вищого органу управління, – у разі державної реєстрації змін до відомостей про громадське формування;

4) документ, що підтверджує правомочність прийняття рішення відповідно до статуту громадського формування про внесення змін до Єдиного державного реєстру, – у разі державної реєстрації змін до відомостей про громадське формування;

5) відомості про керівні органи громадського формування (ім’я, дата народження керівника, членів інших керівних органів, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), посада, контактний номер телефону та інші засоби зв’язку), – у разі внесення змін до складу керівних органів;

6) документ, що підтверджує реєстрацію іноземної особи в країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського, судового реєстру тощо), – у разі змін, пов’язаних із входженням до складу засновників юридичної особи іноземної юридичної особи;

7) документ про сплату адміністративного збору у випадках, передбачених ст. 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (на сьогодні адмінзбір складає 410 грн.);

8) установчий документ юридичної особи в новій редакції, – у разі внесення змін, що містяться в установчому документі.

Першочергово здійснити зміну юридичної адреси рекомендовано підприємствам-платникам ПДВ.

Інші суб’єкти господарювання можуть проводити відповідні зміни у випадку виробничої необхідності. Строки проведення змін законодавством не визначенні.

Інформацію підготували юрисконсульти ТОВ «Житомирська юридична компанія „Кодекс”»

Переглядів: 1337 | Дата: 23.03.2016 | Коментарі (0)

Офісний комплекс «Житомир» це:

  • гарантована якість, професійний сервіс та доступні ціни на оренду офісних приміщень;
  • сучасні засоби телекомунікації, Інтернет і телемовлення;
  • цілодобова охорона та відеоспостереження;
  • паркінг;
  • зручне місце розташування (дві хвилини від центру міста на авто).

Переглядів: 683 | Дата: 06.08.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 3